Connect with us

Gündem

Türk askerinin Aden Körfezi’ndeki görev süresi 1 yıl uzatıldıTSK deniz unsurlarının, Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde vazife süresinin 1 yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

AYRINTILAR GELİYOR…


Okumaya devam et.
Yorum için tıkla

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Bakan Koca ‘çok yüksek risk’ grubundaki 5 ilin valisi ve sağlık müdürleriyle görüştü


class=”cf”>

Koca, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Konya, Trabzon, Sakarya, Edirne, Adıyaman il sağlık müdürlerimiz ve valilerimizle çevrimiçi toplantı yaptık. Çok yüksek risk grubunda olan bu illerimizde yerinde alınabilecek önlemleri ve bu illerimizin düşük risk grubuna girebilmesi için yapılması gerekenleri istişare ettik.” bilgisini verdi.

Öte taraftan Bakan Koca, Twitter’dan sıhhat çalışanlarının koronavirüsle savaşım çerçevesinde yapmış olduğu aşılama çalışmalarına ilişkin bir de video yayınladı.

Koca, Ordu’nun Akkuş ilçesine giden sıhhat görevlilerinin 65 yaş üstü vatandaşları aşıladığı videoyu, “Şartlar ne olursa olsun sağlık hizmetini ulaştırmak sorumluluğumuz. Ordu ilimizi çok yüksek riskli bölgeden düşük riskli bölge haline getirmek için birlikte gayret etmeliyiz.” mesajıyla paylaştı.


Okumaya devam et.

Gündem

Şırnak’ta askeri araç devrildi: 11 yaralıŞırnak-Cizre kara yolunun 25. kilometresinde yolun yağışlı ve ıslak olması sebebiyle askeri vasıta şarampole devrildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Araçta bulunan 11 asker, ambulanslarla Şırnak ve Cizre devlet hastanelerine kaldırıldı. Askerlerin sıhhat durumlarının iyi olduğu öğrenildi.


Okumaya devam et.

Gündem

Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi Meclis'ten geçti
Tutum finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.


Okumaya devam et.

Facebook

Popüler

Python örnek projeler deneme bonusu veren siteler