Connect with us

Gerede Haberleri

Gerede Karayolunda Son Durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol vaziyeti bültenine göre, TEM Otobanı’nun Şekerpınar- Gebze kavşakları Gebze mevkisinde bulunan İrtibat Yolu-1 ve Kirazpınar İrtibat Yolu köprülerinde banketlere eşit gelen alanlarda köprü ayak imalatları çalışması yapılıyor. Bu yüzden çalışmanın denk geldiği alanlarda banketler trafiğe kapatılarak erişim her iki istikamette 3 şeritten sağlanıyor.

TAG Otobanı’nun Mersin Batı Alın Gişeleri- Tarsus Batı Kavşağı arasında heyelan tedbire ve üstyapı onarım, Iğdır-Doğubayazıt yolunun 5-10. kilometrelerinde yol yapım, İnegöl- Bozüyük yolunun 10-13. kilometreleri Muratdere mevkisinde alt geçit yapım çalışmaları dolayısıyla bu kesimlerde erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Milas- Yatağan yolunun 49-51. kilometrelerinde (Yatağan şehir geçişi) yol yapım çalışmaları hasebiyle erişime bölünmüş yolun bir bölümünden iki istikametli destur veriliyor.

Eskişehir- Ankara şehir hududu- Polatlı yolunun 19-22. kilometrelerinde üstyapı (BSK) yenileme çalışmaları nedeniyle Polatlı- Sivrihisar istikameti trafiğe kapatılarak erişim diğer doğrultudan iki istikametli sürdürülüyor.

Akhisar- Manisa yolunun 4-6. kilometrelerinde kavşak yapım çalışmaları devam ettiğinden erişim bölünmüş yolun bir bölümünden iki istikametli sağlanıyor.

Bolu- Gerede yolunun 70-72. kilometrelerinde (Gerede şehir geçişi) üstyapı (BSK) yenileme çalışmaları dolayısıyla Gerede-Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Bu yüzden erişim, diğer doğrultudan iki istikametli gerçekleştiriliyor.

Acıgöl-Nevşehir- Kayseri yolunun 26-27. kilometrelerinde bulunan Nevşehir şehir geçişinde (Şifa Alanı) köprülü kavşak alt geçidi bakım onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak erişim kavşak kollarından kontrollü sürdürülüyor.

İkizdere- İspir yolunun 25. kilometresindeki Ovit Tüneli’nin İkizdere-İspir istikametindeki tüpünde bakım onarım çalışması yapılacak. Tünel, 13-18 Eylül’de 08.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak, erişime daha önceki yoldan (Ovit Geçidi) müsaade edilecek.

Okumaya devam et.
Yorum için tıkla

Cevap bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerede Haberleri

Bolu’da otomobil tomruk kamyonuna çarptı: 2 yaralı

Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde otomobilin tomruk kamyonuna çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, D-100 kara yolu üzerinden Ankara istikametine seyreden Bilal Halıcıoğlu idaresindeki 14 AAN 774 plakalı otomobil, önünde seyreden Rıfat Kabasakal yönetimindeki 67 NN 521 plakalı tomruk yüklü kamyona arkadan çarptı.

Meydana gelen trafik kazasında otomobil içinde sıkışan sürücü ile yanında bulunan Yusuf Halıcıoğlu yaralandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Bilal Halıcıoğlu’nu sıkıştığı yerden yaklaşık yarım saat süren çalışma sonucu çıkarttı.

Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Gerede Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Okumaya devam et.

Gerede Haberleri

Nizami Özalp, 24 Kasım Gününü Kutladı!

Gerede Kaza Ulusal Eğitim Müdürü Nizami Özalp, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir ileti yayınladı.

Özalp iletininde; “Ülkemizin geleceği olan yavrularımızı yarına hazırlarken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, ömrünü ve hayallerini bu ülkenin evlatlarına adayan ve yıllar geçse de gönül bağımızı hiç koparmadığımız değerli öğretmenlerimizi “Öğretmenler Günü” vesilesiyle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Yarınlarımızın ümidi talebelerimizi ülkesini seven, insan hakları ve demokrasiyi özümsemiş, aklın ve bilimin ışığında ulusal ve içsel değerlerine sahip çıkan fertler olarak yetişmesi için görevini fedakârca ifa eden öğretmenlerimizin hakkı ödenmez.  Topluma hizmet veren her meslek hatırlı ve değerlidir fakat tüm meslek üyelerini yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik her birimiz için ayrı bir ehemmiyete sahiptir.

Bu düşüncelerle, ulus mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bugünde, öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü gönülden tebrik ederken emekli öğretmenlerimize sıhhat, terör saldırılarında kaybettiğimiz şehitlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

Okumaya devam et.

Gerede Haberleri

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Gerede’de!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Gerede kazamıza ziyaret gerçekleştirdi. Genel Başkan Erbakan’ı Tem Otobanı Gerede Gişelerinde Bolu Şehir Başkanı Sadettin Baskın, Merkez Kaza Başkanı Faruk Bayrakdar, Gerede Kaza Başkanı Veysel Ayeroğlu ile beraber partililer karşıladı.

Atatürk Bulvarı Alt ve Üstyolda bulunan esnafları ziyaret eden Fatih Erbakan, işyeri sahipleri ile sohbet ederek hayırlı işler diledi.

KAZA BAŞKANLIĞININ AÇILIŞI YAPILDI

YRP Genel Başkanı Erbakan daha sonra Gerede Parti Binasının açılışını gerçekleştirdi. Burada partililerle bir araya gelen Fatih Erbakan, Gerede Kaza Başkanı Veysel Ayeroğlu’ndan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Parti binasının açılışının hemen peşinden Erbakan, Gerede Kaza Örgütü ile parti binasında değerlendirme yaparak Gerede temaslarını bitirdi.

Okumaya devam et.

Facebook

Popüler

Exit mobile version
Python örnek projeler deneme bonusu veren siteler